Firma JMK-TECH posiada duże doświadczenie poparte wieloma projektami. Od 2005 roku rozwijamy wiedzę i umiejętności w budowaniu stron internetowych w różnych technologiach. Rozwiązujemy problemy i udoskonalamy pracę firm, budując dla nich panele i proste aplikacje webowe, które usprawniają wydajność pracowników i umożliwiają jeszcze lepszą kontrolę nad procesami. Działamy także w mediach społecznościowych, prowadząc strony na Facebooku, Instagramie oraz pisząc spersonalizowane teksty.

Projekty graficzne i identyfikacja wizualna marki - zajmujemy się projektowaniem i realizacją wizytówek, papieru firmowego, ulotek, banerów i innych fizycznych materiałów reklamowych. Projektujemy też loga, banery i reklamy cyfrowe.

Od 2020 roku prowadzimy także działalność wydawniczą, gdzie pomożemy początkującym autorom wydać swoją publikację. Możemy zająć się tylko przygotowaniem do druku lub kompleksowym sprawdzeniem tekstu pod kątem błędów i stylistyki, przygotowaniem składu, numeracji, spisu treści i ilustracji.

Realizujemy projekty na terenie całej Polski.